Bajki Pod Globusem: warsztaty recyklingowe – Dziwolągi

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 października 2017, 12:00

Księgarnia Pod Globusem ma przyjemność zaprosić Państwa - bez względu na wiek, ale skłaniając się ku młodszym Gościom do wspólnego głośnego czytania bajek.

Co byście zrobili, gdyby wasz dom nagle zniknął?

Bal w lesie? Tego jeszcze nie było! Nic dziwnego, że wybierają się na niego wszystkie zwierzęta. Tańczą, objadają się ciastem i świetnie bawią, ale po powrocie nie mogą uwierzyć własnym oczom: ich domy zniknęły! Po drzewach, które dawały im schronienie i pożywienie, zostały tylko szczątki! Gdy okazuje się, że sprawcami tej kradzieży są dziwolągi zwane ludźmi, zwierzęta wymyślają sprytny plan…

W ramach warsztatów przygotujemy nowe domy dla zwierząt - drzewa powstaną z rolek po papierze - tym samym rozwiniemy ważny temat ochrony środowiska, recyklingu i ratowania lasów. Warsztaty poprowadzą animatorki z pracowni Ta Dorotka

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu "Krakowskie księgarnie na medal" realizowanego przez Fundację Miasto Literatury. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miejskiej Kraków.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.