We Are Radar: Simoncino na Szpitalnej 1

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 30 września 2017, 22:30 - sobota, 28 października 2017

We Are Radar po wakacyjnej przerwie powraca z mocnym uderzeniem, bookując rewlacyjnego didżeja i producenta Simoncino, posiadacza gigantycznej kolekcji winyli (ponad 10 tyś. płyt) oraz mistrza anlogowego brzmienia.

W jego muzyce usłyszymy inspirację Chicago House, Detroit Techno oraz Obscure House.

Jest nieasmowicie płodnym producentem o czym świadczy wydanie trzech rewelacyjnych albumów w ciągu 3 lat, nie licząc faktu, że ma na swoim koncie prawie 40 wydawnictw w takich labelach jak Long Island Electrical Systems, MATHEMATICS RECORDINGS, Creme Organization, Echovolt Records, SKYLAX RECORDS, Rawax, Thug Records.

Dodatkowo prowadzi dwie własne wytwórnie HotMix Records oraz Hot Island Records.

Współpracował lub remixował m.in takie znakomitości jak Legowelt, Robert Owens, Mark Rogers, Julian Jonah, Boyd Jarvis, Vincent Floyd. To dla nas prawdziwy zaszczyt gościć go na Radarze.

Nie lada gratką tym razem będzie również Strange Room, gdzie całą noc zagra Earth Trax. Znany niegdyś z duetu Ptaki i swojego aliasu The Phantom, Bartek zaprezentuje najdziwniejszą muzykę jaką posiada, będzie coś do leżenia, rozmyślania i może też do tańca.

HOT ROOM:
Nick Anthony Simoncino (L.I.E.S/ HotMix Records/ Creme Organization/ Mathematics Records/ IT)
Chino (Radar/ Holger/ shtum) live
Olivia (Radar/ Unsound)
Kinzo Chrome (Radar/ CHRONO BROSS)

STRANGE ROOM:
Earth Trax / Bartosz Kruczyński (Phonica Records/ Transatlantyk)

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.