Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie

Inne koncerty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Współcześnie napisane kolędy i pastorałki, ciekawe aranżacje, niezwykłe wizualizacje, głos Jerzego Stuhra jako narratora, poetyckie teksty, m.in. Leszka Aleksandra Moczulskiego (autora tekstu Nieszporów ludźmierskich), urzekająca muzyka Mikołaja Blajdy, krakowskiego producenta muzycznego, dyrygenta i kompozytora. Wyjątkowi wykonawcy: Michał Gasz, Sylwia Lorens, Anna Sokołowska, Orkiestra Filharmonii Futura oraz chór i soliści zespołu Fermata. W sumie prawie 100 artystów na scenie!

Do Betlejem – oratorium na Boże Narodzenie to barwne, porywające widowisko opowiadające w przystępny i lekki sposób historię przyjścia na świat Dzieciątka Jezus. Projekcje filmowe i efekty świetlne znakomicie uzupełniają warstwę muzyczną. Widowisko ma charakter familijny i jest przeznaczone dla widzów w każdym wieku. Filharmonia Futura zaprasza na świąteczną podróż do Betlejem!

Scenariusz, muzyka, reżyseria: Mikołaj Blajda
Produkcja: Sylwia Lorens

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.