Piotruś i wilk

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 28 listopada 2017, 10:00

28 listopada w Centrum Kongresowym ICE Kraków odbędzie się spektakl dla dzieci „Piotruś i wilk” z muzyką Sergiusza Prokofiewa.

Ta wspaniała bajka muzyczna wg rosyjskiej baśni ludowej to podróż do krainy wyobraźni i doskonała rozrywka dla najmłodszych. Wprowadza w świat muzyki klasycznej i pobudza dziecięcą wrażliwość. To historia o tym, że odkrywanie świata niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw, ale również stanowi wyzwanie, żeby im sprostać.  Podczas spektaklu aktor uaktywnia młodego widza prowadząc z nim dialog. Dodatkową atrakcją jest pokaz instrumentów.

O wykonawcach:

ARBORE ART QUINTET – to zespół znakomitych muzyków, absolwentów Akademii Muzycznej w Katowicach, na co dzień koncertujących w orkiestrach symfonicznych w kraju i za granicą. Skład zespołu:

Julia Obrębowska – flet
Karolina Stalmachowska – obój
Szymon Fortuna – klarnet
Stanisław Przygoda – waltornia
Jacek Olesik – fagot

Marek Chudziński – absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, wydziału aktorskiego o specjalizacji wokalno-estradowej. Ze sceną i estradą związany od wielu lat. Współpracował m.in. z Teatrem Juliusza Słowackiego w Krakowie oraz Teatrem Stefana Żeromskiego w Kielcach. Obecnie aktor Teatru Rozrywki w Chorzowie.

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 5-11 lat.

 

/materiały organizatora/

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.