Szpitalna 1 pres. Tabernacle Records Showcase w/ John Heckle

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 15 września 2017, 22:00

Nadchodzi nowy sezon. Szpitalna 1 znów prezentuje. Pierwsza impreza naszego klubowego cyklu gościć będzie nieprzeciętny skład - bandę z Tabernacle Records.

Tabernacle Records świętuje w Krakowie siedem lat istnienia (i ponad pięćdziesiąt wydawnictw) imprezą, na której wystąpią członkowie rodziny Tabernacle i jej przyjaciele. Tabernacle to wytwórnia założona w 2010 roku w Glasgow przez Joela Shawa oraz Andrew Ingrama, którzy od 7 lat nieprzerwanie prezentują ciekawą, niezależną muzykę, obejmująca w swym katalogu dźwięki spod znaku amerykańskiego techno, house i electro. 15 września ekipa Tabernacle Records przeniesie klimat szkockich piwnic na Szpitalną 1.

Tego wieczora wystąpi John Heckle, który jest członkiem rodziny Tabernacle od samego początku jej istnienia. W swoim graniu łączy w jedność surowość wczesnego Detroit, głębię industrialu i funk pochodzący z najdziwniejszych odmętów boogie lat 80-tych.

Leah Floyeurs to londyńska dj-ka, mocno związana z dźwiękami spod znaku techno, która grała na jednej z ostatnich imprez kultowego cyklu Slabs of Tabernacle, będącego źródłem powstania wytwórni Tabernacle. Rezydentka na Freerotation Festival i brytyjskich imprez 50arc wystąpi po raz pierwszy w Polsce. Spodziewajcie się bardzo mocnej selekcji techno i electro.

Andrew Ingram (nowa krakowska klubowa krew ) jest współzałożycielem i prowadzącym label wraz z Joel Shaw, który wraz z John Marchant z Boggie Troids Radio, zapalonym kolekcjonerem płyt winylowych i djem, któremu nie straszne są wielogodzinne muzyczne zakończą tą taneczną noc.

Tabernacle skład wesprze Chino, słynny z oszałamiających live setów, które nie raz poruszyły mury Szpitalnej 1 na imprezach Radar. Tam też usłyszał go Andrew i tak też zaczęła się nowa muzyczna przyjaźń.

To będzie wspaniała noc.

LINE UP:
John Heckle
Leah Floyeurs
Andrew Ingram
John Marchant
Chino live

udostępnij

więcej

  • Bilety:
    15 zł (limitowana edycja) / 20 zł / 25 zł w dniu imprezy
    Do nabycia przez platformę Going.
    http://bit.ly/2g7cdoe
    a niedługo też u nas w klubie.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.