Klub Latających Podróżników

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Cykl warsztatów w Muzeum Etnograficznym w Krakowie dla dzieci w wieku 6-9 lat. Warsztaty przybliżają wiedzę o sposobach życia na innych kontynentach, pełne są niespodzianek, jakie kryje tamtejsza przyroda. Stanowią zachętę do bliższego przyglądania się bliskim i dalekim zakątkom Ziemi.

DZIENNIK KAPITANA
Kapitan Filip Archibald Herman, na polecenie brytyjskiego monarchy wyrusza w niezwykłą podróż przez świat początku XX wieku. By poznawać i badać kultury, by dowiadywać się o zwyczajach ludzi i niebezpieczeństwie świata, by przeżywać przygody. Towarzyszy mu niezastąpiony sierżant Pimple, którego poczucie humoru i nie raz wyratuje bohaterów z tarapatów, a niezdarność nie raz ich w nie wpędzi. Dziennik Kapitana… będzie przewodnikiem uczestników zajęć: Będzie wytyczał kierunek podróży i wskazywał najważniejsze zagadnienia. Poza dziennikiem uczestnicy zanurzą się po uszy w kultury inne od ich własnej, dzięki którym, lepiej poznają nie tylko świat, ale i swoje w nim miejsce.

Zajęcia prowadzi
Mateusz Świstak – absolwent polonistyki. Opowiadacz i animator zabaw dziecięcych. Pracuje z opowieściami i baśniami, prowadząc warsztaty dla dzieci i dorosłych. Na blogu basnienawarsztacie.blogspot.com pisze o baśniach, ich znaczeniu i wykorzystaniu w codzienności. Współpracuje z przedszkolami i klubokawiarniami dla dzieci na terenie Małopolski i Śląska. Jest autorem scenariuszy do komiksów.  Laureat nagrody specjalnej w konkursie im. Astrid Lindgren na najlepszą książkę dla dzieci.

udostępnij

więcej

  • 12 430 18 27
  • blaszczynska@etnomuzeum.eu
  • Karnet 4 zajęć 60 zł. Karnet ważny jest przez 5 tygodni od daty zakupu. Koszt pojedynczego biletu na zajęcia to 20 zł.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.