Laboratorium świata

Dziecięce warsztaty

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Będziemy skakać, biegać, szaleć, krzyczeć i robić inne rzeczy których dorosłym nie zawsze wolno robić. Dzieciom wolno! Odkrywanie, eksperymentowanie i doświadczanie świata wszystkimi zmysłami stanie się naszą specjalnością. Poznawać będziemy fascynujący świat przedmiotów i zwyczajów oraz niezwykły rytm natury. Wejdziemy w buty etnografów, artystów, podróżników i odkrywców. Zamienimy się w dziwne zwierzęta, straszne potwory i we wszystko, w co tylko zechcemy.

Na warsztatach postaramy się wszędzie zajrzeć, wielu rzeczy dotknąć, powąchać, posmakować i posłuchać. Być może uda nam się odkryć coś niesamowitego a jeśli nie to na pewno uda nam się to wynaleźć.

Warsztaty prowadzone są w oparciu o działania na zmysłach, trening wyobraźni oraz gry aktywizujące (słowne, ruchowe, pamięciowe). Rozwijają dziecięcą ciekawość oraz umiejętności pracy w grupie i przezwyciężania trudności. Warsztaty wspierają wieloaspektowy rozwój dziecka pobudzają jego zmysły i integrują płynące z nich doznania. Stanowią także okazję, by w atmosferze twórczej zabawy wzmacniać relacje z rodzicami i rówieśnikami.

warsztaty dla dzieci w wieku 3-5 lat

Prowadzący: Nina Kulik - absolwentka animacji społeczno-kulturowej na UJ. Edukatorka w Muzeum Etnograficznym w Krakowie. Od kilku lat prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych współpracując z instytucjami kultury i organizacjami pozarządowymi na terenie Krakowa.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny – 30% zniżki na udział w zajęciach dla posiadaczy Karty.

udostępnij

więcej

  • 12 430 18 27
  • szelingowska@etnomuzeum.eu
  • 4 zajęć w karnecie to 60 zł. Karnet ważny jest przez 5 tygodni od daty zakupu. Można go kupić w kasie Muzeum, przed zajęciami. Płatność – gotówką.
    Koszt pojedynczego biletu to 20 zł.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.