TREK. Od marzenia do przygody

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 14 września 2017, 18:00

Spotkanie z Mateuszem Waligórą, dziennikarzem National Geographic Polska, podróżnikiem i przewodnikiem wypraw, autorem poradnika "TREK. Od marzenia do przygody. Wszystko o wędrowaniu" (Wydawnictwo Agora 2017).
W trakcie prelekcji nasz gość zabierze nas pod najpiękniejszą górę świata w peruwiańskich Andach, zobaczymy potężne lodowe ściany boliwijskiej Kordyliery Królewskiej, dotrzemy do himalajskiej bazy a na rakietach śnieżnych przemierzymy norweski płaskowyż Hardangervidda. Nie zabraknie też kilku slajdów z ostatnich wypraw realizowanych w ramach projektu "Before It Is Gone“ – z zamarzniętej rzeki Zanskar w Himalajach Indyjskich czy inkaskiej Drogi Królewskiej - Qhapaq Ñan.

Opowieść obfitować będzie w praktyczne porady dotyczące organizacji trekkingów i wypraw w najbardziej wymagające miejsca na Ziemi. Każdy uczestnik spotkania będzie miał możliwość uzyskania odpowiedzi na pytania dotyczące wypraw w góry.

Partnerem książki są firmy: Primus, Fjallraven, Hanwag

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.