Kiermash vol. XI

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wypoczęci, opaleni, szczęśliwi... Organizatorzy Kiermashu wracają we wrześniu z XI edycją targów mody niezależnej i designu użytkowego!

Po wspaniałych, okrągłych urodzinach, które targi obchodziły w czerwcu – NIE ZWALNIAJĄ! Już we wrześniu mają dla nas kolejne wydarzenie pełne najlepszej i najoryginalniejszej polskiej mody. Jak zwykle na Kiermashu będzie wszystko, co się „teraz nosi”: od ubrań, przez torby, buty, biżuterię, po gadżety...

Spotkamy się w znanym już Kiermashowiczom Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Po raz kolejny to właśnie tu będzie można spotkać polską modę niezależną, młodych projektantów, design, akcesoria i... oryginalną strefę gastro. Na terenie muzeum o brzuchy odwiedzających zadbają Pies Pianista i Espresso Bike. A kawałek dalej znajdziecie Skwer Judah – Food Truck Square z szeroką ofertą foodtruckowych pyszności.

Podczas Kiermashu będziecie mieli okazję zobaczyć i przymierzyć wszystko to, co na co dzień znacie z Internetu. Jak zwykle będzie to świetna okazja, by poznać nie tylko same ubrania i design, ale i projektantów, którzy je tworzą. Organizatorzy bardzo dużą wagę przykładają również do handlu fair trade, wierząc, że nikt nie został wykorzystany przy lokalnej produkcji.

„Cudownie, że po raz kolejny spotkamy się z Wami i z polską modą w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Wiemy jak ważny dla Krakowa jest Kiermash. Zapewniamy Was, że jak zwykle będzie modnie, kolorowo i naprawdę ciekawie. Poza stałymi kiermashowymi wystawcami, których uwielbiacie będziemy mieć też kilka niespodzianek. Przedstawimy Wam nowych projektantów i ich marki. Wszystko po to, żeby jesień zaczęła się naprawdę wspaniale! Mamy nadzieję, że XI edycja znów pozwoli Wam zaopatrzyć szafy w najważniejsze MUST HAVE tego sezonu [hahaha]” – z dużym uśmiechem mówią Izabela Chyłek i Mateusz Kaczan, organizatorzy Kiermashu.

KIERMASH to wyjątkowe wydarzenie, które śladami Warszawy, Łodzi, Katowic, czy Berlina łączy młodych artystów z klientami w Krakowie. Na skalę światową nie jest to wydarzenie innowacyjne, ale na skalę małopolską, jak najbardziej. Krakowskie tradycje targowe zderzają się tu z polskimi projektantami mody i designu użytkowego.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.