Festiwal 7xGospel 2017

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 października 2017 - niedziela, 22 października 2017

Przyjdź!

Najtrudniejszy pierwszy krok – zdają się mówić organizatorzy 12. edycji Festiwalu 7xGospel. Przyjdź i przekonaj się się, że muzyka gospel to coś więcej niż śpiew, taniec i klaskanie w dłonie. W dniach 12-22 października czekają nas warsztaty, koncerty, inspirujące spotkania, ale przede wszystkim bezcenne kilowatogodziny pozytywnej energii. „Nie potrzebujesz muzycznego wykształcenia, by dołączyć do chóralnych warsztatów. Nie śpiewamy z nut, tylko z serca i pełnej piersi” – zachęcają twórcy festiwalu. Tu nie ma znaczenia metryka, płeć czy stan posiadania – piewcą Dobrej Nowiny może zostać dosłownie każdy. Poszczególne warsztaty przygotowano zarówno dla seniorów, dzieci w wieku od 5 do 12 lat, matek z małymi dziećmi do lat 3, jak i… wyłącznie dla mężczyzn. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy tańca (warsztaty choreograficzne z elementami języka migowego), jak i chcący spróbować swoich sił w grze na instrumentach perkusyjnych.

W koncercie finałowym w Kijów.Centrum zdobyte umiejętności zaprezentują uczestnicy wszystkich warsztatów, jak i zagraniczni goście: The Pentecostals of Katy, Shara McKee, Siobhan & Olrick Coker i Collin Vassell. Będzie międzynarodowo i radośnie, więc bez lęku i ceremoniału dołącz do wydarzenia. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.