Teatr Otwarty: Sen o Japonii

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 15 września 2018, 12:00

Księgarnia Bonobo zaprasza dzieci i dorosłych na spektakl Teatru Otwartego inspirowany baśniami japońskimi.

Przyjdźcie i obejrzyjcie historię Zosi, która bardzo chciałaby zostać podróżniczką. Marzy o wyjeździe do kraju, skąd pochodzi sztuka origami. Nie wie, że w jej pokoju mieszkają prawdziwi przyjaciele - zabawki, które nocą starają się spełniać marzenia dzieci... Zapewne zdarza się Wam śnić o podróżach – Zosia we śnie uda się do Japonii. Czy spotka tam Daikiego? Czy przekona się, że temu, kto wierzy we własne szczęście, pomóc może nawet zwykła słomka? Wy też się o tym przekonacie, jeśli zawitacie do Bonobo.

TEATR OTWARTY - jest jednym z wyróżniających się teatrów dziecięcych w Polsce; istnieje od listopada 1999 roku i wystawił ponad 500 spektakli na terenie całego kraju. Tworzą go młodzi, profesjonalni aktorzy zaangażowani w pracę z dziećmi. Zespół TO sam tworząc scenariusze, dekoracje, kostiumy i muzykę, tak konstruuje przedstawienia, by dzieci mogły wziąć w nich czynny udział doświadczając magii teatru.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.