Filmowe Lato w Forum Przestrzenie

Festiwale i przeglądy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W letnie wieczory najlepiej odpocząć nad brzegiem Wisły i przy dobrym filmie! Forum Przestrzenie jak co roku zaprasza na wieczorne projekcje filmowe pod rozgwieżdżonym niebem.

Program:

27 lipca 2017
Nice Guys. Równi goście
Reżyseria: Shane Black
Los Angeles, lata 70. Podczas śledztwa dotyczącego zaginionej aktorki porno, para prywatnych detektywów wpada na trop dużego spisku.

3 sierpnia 2017
Juno
Reżyseria: Jason Reitman
Szesnastoletnia Juno zachodzi w ciążę. Za namową rodziców i przyjaciółki szuka dla swojego dziecka rodziny zastępczej

10 sierpnia 2017
Frances Ha
Reżyseria: Noah Baumbach
Akcja filmu rozgrywa się w Nowym Jorku. Pełna entuzjazmu 27-letnia Frances (Greta Gerwig) mieszka z przyjaciółką o imieniu Sophie (Mickey Summer). Żyje marzeniami o byciu tancerką, nie zważając na swój brak talentu. Pewnego dnia jej współlokatorka oznajmia, że wyprowadza się do chłopaka. Zdruzgotana Frances nie wie, co zrobić ze swoim życiem.

17 sierpnia 2017
Kwartet
Reżyseria: Dustin Hoffman
Beecham House to luksusowy dom spokojnej starości dla muzyków. Co roku jego mieszkańcy w urodziny Giuseppe Verdiego przygotowują uroczysty koncert. Tym razem wieczór musi przynieść dochody, bo ośrodkowi grozi likwidacja. Śpiewacy zapraszają więc Jean (Maggie Smith), wielką operową diwę. Ekscentryczna artystka słynie z trudnego charakteru, na dodatek była kiedyś żoną jednego z rezydentów, Reginalda (Tom Courtenay), z którym nie rozstała się w przyjaźni. W finałowym kwartecie mają z nimi wystąpić lubieżny Wilfred (Billy Connolly) i jego przedmiot pożądania, zapominalska Cissy (Pauline Collins). Czy reżyser gali, Cedric (Michael Gambon), będzie umiał nad nimi zapanować?

24 sierpnia 2017
Z piątku na sobotę
Reżyseria: Tom Barman
Historia kilku mieszkańców Antwerpii, którzy pozornie nie mając ze sobą wiele wspólnego w piątkowy wieczór spotykają się na jednej imprezie.

31 sierpnia 2017
Królowie życia
Reżyseria: Michael Winterbottom
Rok 1867, zaśnieżona północna California, małe miasteczko Kingdom Come. Przybywa do niego młody budowniczy powstającej trasy kolejowej, mający zdecydować czy kolej będzie tędy przechodziła, oraz matka z córką, które łączy mroczna tajemnica z przeszłości z właścicielem miasteczka Dillonem. Ten związany jest uczuciowo z Lucia, ale grzechy przeszłości nie dają mu o sobie zapomnieć...

7 września 2017
Para na życie
Reżyseria: Sam Mendes
Burt i Verona są ze sobą od czasów studenckich. Trzy miesiące przed narodzinami pierwszego dziecka wyruszają w poszukiwaniu oazy, w której będą mogli założyć własny dom.

14 września 2017
Tajne przez poufne
Reżyseria: Joel CoenEthan Coen
Właścicielka siłowni znajduje płytę CD należącą do byłego agenta CIA. Myśląc, że zawiera tajne dokumenty, postanawia się na nich wzbogacić.

udostępnij

więcej

  • Wstęp wolny
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.