Fair Play Dance Camp Kraków 2017

Spektakle taneczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 6 sierpnia 2017 - środa, 16 sierpnia 2017

6–16 sierpnia 2017 w Krakowie odbędzie się 11. edycja największego edukacyjnego tanecznego festiwalu w Europie. Ten wyjątkowy obóz współtworzą najlepsi nauczyciele, wybitni artyści i uczestnicy z całego świata.

Jeśli jesteś miłośnikiem tańca, bez względu na Twój wiek i poziom zaawansowania, zapraszamy Cię na kompletne szkolenie zawierające elementy wielu różnych styli tańca, połączone z ogromną dawką motywacji i świetnej rozrywki. Szczególnie polecamy nasze nowości, m.in. drugą salę street'ową, sesje The Boost, spotkania, czy nowe imprezy... Wszystko na terenie jednego, wygodnego campusu w samym środku klimatycznego, historycznego miasta.

TO WŁAŚNIE TY:

będziesz uczył się od 24 najlepszych nauczycieli tańca na świecie, skorzystasz z takich zajęć, jakie oferują najlepsze szkoły w LA, NY, czy Paryżu, spotkasz SETKI inspirujących tancerzy z całego świata, w ciągu 10 dni złapiesz WIEDZĘ i UMIEJĘTNOŚCI równe rocznej regularnej nauce w topowej szkole tańca, doświadczysz największego edukacyjnego festiwalu tanecznego w Europie.

Będziesz się bawić, uczyć i odkryjesz Twój prawdziwy talent. 80h nauki, 10 wieczornych imprez i stypendium w LA, które możesz wygrać!

 

Teachers Line up:

★ Matt Steffanina [ USA ]

★ Salah [ France ]

★ Rie Hata [ Japan ]

★ Ian Eastwood [ USA ]

★ Jojo Gomez [ USA ]

★ Lyle Beniga [ USA ]

★ Paradox [ Netherlands ]

★ Dytto [ USA ]

★ Robert Green [ USA ]

★ Kaelynn Harris [ USA ]

★ Tony Tzar [ USA ]

★ Keone Madrid [ USA ]

★ Mari Madrid [ USA ]

★ Henry Link [ USA ]

★ Duc Anh Tran [ Hungary ]

★ Josh Williams [ USA ]

★ Laure Courtellemont [ France / USA ]

★ Antoine Troupe [ USA ]

★ Ysabelle Capitule [ USA ]

★ Lando Wilkins [ USA ]

★ Kapela Marna [ France ]

★ Kenzo Alvares [ Netherlands ]

★ Brian Puspos [ USA ]

 

+ 1 Surprise teacher

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.