Cracow Game Days 2017

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wirtualna rozrywka to Twoja pasja? Urodziłeś się z myszką lub padem w ręce? Jesteś ciekaw najnowszych gier oraz technologii? W takim razie Cracow Game Days to impreza dla Ciebie!

Przygotuj się na dwa dni pełne rozmaitych wrażeń związanych z elektroniczną rozrywką oraz e-sportem. Odwiedź rozliczne stoiska przygotowane przez nas i naszych wspaniałych wystawców. Przetestuj najciekawsze tytuły oraz zapoznaj się z przedpremierowymi pokazami najnowszych gier komputerowych. Uzupełnij energię oraz zaspokój swój głód w strefie foodtrucków. To wszystko i wiele więcej czeka na Ciebie na targach Cracow Game Days!

Na naszej imprezie nie zabraknie rozrywki dla całej rodziny! Strefa dla najmłodszych graczy obfitować będzie w gry sprzyjające rozwojowi młodego człowieka. Sąsiednia hala obfitować będzie w źródła uciechy dla fanów i osób zainteresowanych internetowymi twórcami oraz youtuberami.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.