Rodzinne podróże

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kochasz podróże, ale od kiedy pojawiło się dziecko masz obawy - jak się przegotować, co zabrać, jaki kierunek wybrać na rodzinną wyprawę? A może po prostu lubisz słuchać podróżniczych relacji z różnych zakątków świata? Zapraszamy na rodzinne slajdowiska w Strefie Rodzica!

Kasia Pustelny-Szewczyk wspólnie z mężem Markiem i córką z Malwinką odwiedziła już m.in. Japonię, Kanadę, Gruzję, Armenię, Tajlandię, Kambodżę, Sri Lankę i Wietnam. Jednak nie zapominają też o bliższych, fantastycznych kierunkach - Litwa, Łotwa, Estonia, Słowacja i nasze najbliższe Dolinki Krakowskie. Podczas spotkań nie tylko wysłuchacie fantastycznych relacji z podróży, ale i cennych rad oraz wskazówek płynących z doświadczenia. Kasia na co dzień prowadzi blog podróżniczy Kasai.eu.


Program spotkań:

Środa, 12 lipca, godz. 10.30
Wyspy Kanaryjskie idealne dla rodzin z dziećmi
Wyspy Kanaryjskie dla wielu kojarzą się z leżeniem plackiem na plaży w opcji all inclusive, wśród tłumu innych turystów. Nic bardziej mylnego! Dla mnie to przede wszystkim niesamowite, wręcz księżycowe krajobrazy i fantastyczne szlaki trekingowe. To cudowna kraina wulkanów i lawy zastygłej w zderzeniu z oceanem, to kręte drogi nad przepaścią, pustynne krajobrazy i dzikie, puste plaże. Na spotkaniu zobaczycie co mnie najbardziej urzekło na Teneryfie, Gran Canarii, Fuertawenturze i Lanzarote oraz dowiecie się dlaczego wyspy to idealne miejsce dla dzieci.

Środa, 19 lipca, godz. 10.30
Japonia
Japonia to nie tylko kwitnące wiśnie i zachwycająca estetyka wszystkich przedmiotów codziennego użytku.  W Japonii najbardziej rozczuliła mnie uprzejmość, dopracowana do takiej perfekcji, że masz wręcz pewność, że jest szczera… nawet wtedy, kiedy niekoniecznie tak jest. Podróżowanie z dzieckiem w Japonii to atrakcja sama w sobie - wszędzie gdzie pojawialiśmy się z Malwinką, spotykaliśmy się z uśmiechem i okrzykami „kawaii” (słodka). 
Zapraszamy na krótką podróż do kraju, który wbrew obiegowej opinii nie jest wcale taki drogi i do którego musimy jeszcze kiedyś wrócić!

Środa, 26 lipca, godz. 10.30
Litwa, Łotwa, Estonia, czyli wakacje nad Bałtykiem bez tłumów
To raj dla tych co lubią ciszę i spokój. Pierwsze skojarzenie to takie nasze Podlasie do kwadratu. Piękne krajobrazy, mili ludzie, fantastyczna przyroda. Dla tych co lubią dzikie, puste plaże to też wymarzone miejsce. Chyba próżno szukać tu typowych nadmorskich krajobrazów znanych z naszych kurortów nad Bałtykiem. Jeśli szukacie miejsca na wakacje z dzieckiem bez tłumów nad Bałtykiem te kraje to strzał w dziesiątkę!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.