Łowcy Wielokątów

Pozostałe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Gra Miejska to niezwykle atrakcyjna dla dzieci kreatywna zabawa plenerowa. "Łowcy Wielokątów" zaprezentują młodym ludziom Kraków poprzez zadania matematyczne, które trzeba będzie wykonać, aby pokonać trasę gry. Miejsca realizacji gry to historyczne centra czterech odrębnych miast, które dziś tworzą Kraków jako jego dzielnice-o urbanistyce pozwalającej na samodzielne poruszanie się młodych ludzi pod obserwacją opiekunów:

  • ul. Szeroka lub Plac Wolnica (Kazimierz),
  • Rynek Podgórski (Podgórze),
  • Rynek Główny lub Wzgórze Wawelskie (Centrum),
  • Plac Centralny (Nowa Huta).

Dla każdego z nich powstanie odrębna trasa - wybór miejsca należeć będzie do uczestników/opiekunów grupy.

Do udziału zapraszamy wszystkie dzieci, a także grupy dzieci spędzające lato w Krakowie w formie zorganizowanej - zarówno uczestników wycieczek, koloni, obozów spoza Krakowa jak i uczestników półkoloni organizowanych przez krakowskie placówki edukacyjne i kulturalne.

Gra łączy zabawę matematyczną z atrakcyjnym prezentowaniem dzieciom zabytków Krakowa, co stanowi dodatkową wartość edukacyjną, podkreślając jednocześnie elementarną funkcję matematyki w architekturze.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.