11. PZU Bieg Trzech Kopców

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 1 października 2017, 10:30

Można już zgłaszać się do 11. PZU Biegu Trzech Kopców, który odbędzie się 1 października. Z uwagi na limit uczestników – 2800 osób, warto nie czekać z rejestracją na listę startową i uiszczeniem wpisowego.

Lista startowa zostanie zamknięta w momencie nadania 2800. numeru. Ustalony limit spowodowany jest względami bezpieczeństwa i pojemnością trasy.

Do 31 sierpnia opłata startowa wyniesie 40 zł. Od 1 września do końca przyjmowania zgłoszeń internetowych (22 września) wzrośnie do 70 zł, a w Biurze Zawodów (30 września i 1 października) będzie to 100 zł (w przypadku niewyczerpania limitu we wcześniejszej fazie zapisów).

Szczegóły znajdują się w regulaminie.

ZAPISY

Pakiety startowe 11. PZU Biegu Trzech Kopców można zdobyć jako nagrody w interaktywnej grze Krakowskie Granie w Bieganie – otrzyma je pięć osób, które uzyskają najlepsze wyniki w okresie od 1 do 31 lipca. Z zasadami można zapoznać się w regulaminie gry.

Przypominamy również, że 11. PZU Bieg Trzech Kopców wchodzi w skład Królewskiej Triady Biegowej 2017 – razem z 16. PZU Cracovia Maraton (który odbył się 30 kwietnia) oraz kończącym sezon biegowy w Krakowie 4. PZU Cracovia Półmaratonem Królewskim (15 października). Osoby, które ukończą wszystkie trzy ww. imprezy otrzymają specjalne statuetki i dyplomy.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.