Wakacyjne Podróże Filmowe dla dzieci

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W każdą wakacyjną niedzielę zapraszamy młodych Widzów na letnią odsłonę filmowych spotkań dla dzieci w Kinie Agrafka

16 lipca (niedziela)
MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA | Mune: Le gardien de la lune
reż. Alexandre Heboyan, Benoit Philippon, Francja 2014, 86’
W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie! 

23 lipca (niedziela)
ŁAPA | Mancs, reż. Robert Adrian Pejo, Węgry 2015, 92’
Historia wielkiej przyjaźni między tramwajarzem Zolim a przygarniętym przez niego psem. Tytułowy Łapa to uroczy psiak, który tułał się po świecie od małego. W końcu stanął na drodze Zoliego, który niewiele się zastanawiając, dał Łapie schronienie. Okazało się, że jest niezłym treserem. Łapa wiernie realizuje wszystkie polecenia, a wieczorami zapewnia towarzystwo samotnemu do tej pory kompanowi.  Zola i Łapa postanawiają rozpocząć wyprawę życia. Ruszają w świat, by ratować ludzi zaginionych podczas trzęsienia Ziemi. 
Historia oparta na faktach.

30 lipca (niedziela)
KACPER I EMMA JADĄ W GÓRY | Karsten og Petra ut på tur, reż. Arne Lindtner Næss, Norwegia 2017, 83’
Po zakończonym roku szkolnym czas wybrać się na wakacje i zasłużony wypoczynek. Góry zdają się być do tego idealnym miejscem – to nie tylko świeże powietrze i cudowne widoki, ale również okazja na przeżycie rozlicznych przygód. Kacper i Emma to para dzieciaków, które najlepiej wiedzą jak sprawić sobie frajdę. Pakują swoje ulubione pluszaki i wyruszają przygodzie na spotkanie. Zdobywają górskie szczyty, biwakują, poznają dzikie zwierzęta, a to wszystko w atmosferze dobrej zabawy, harców i dużej dawki śmiechu.

6 sierpnia (niedziela)
PIM I POM | Pim & Pom: Het Grote Avontuur, reż. Gioia Smid, Holandia 2014, 70’

13 sierpnia (niedziela)
NIEDOPARKI | Lichožrouti, reż. Galina Miklinová, Czechy/Słowacja/Chorwacja 2016, 83’

20 sierpnia (niedziela)
MOJE WAKACJE Z RUDYM | Red Dog: Tru Blue, reż. Kriv Stenders, Australia 2016, 88’

27 sierpnia (niedziela)
O CZYM SZUMI LAS | Dyrene i Hakkebakkeskogen, reż. Rasmus A. Sivertsen, Norwegia 2016, 75’

udostępnij

więcej

  • 10 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.