Mała KIKA na wakacje

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

W każdą lipcową niedzielę zapraszamy młodych widzów na filmowe spotkania dla dzieci. W programie projekcje filmowe i warsztaty kreatywne rozwijające wyobraźnię

16 lipca (niedziela)
WIPLALA | Wiplala, reż. Tim Oliehoek, Holandia 2014, 93'
Samotny 9-letni chłopiec zaprzyjaźnia się z małym człowieczkiem o imieniu Wiplala, który mieszka w jego kuchni. Okazuje się, że Wiplala posiada czarodziejskie zdolności, ale niezbyt dobrze nad nimi panuje. Przez przypadek zmniejsza całą rodzinę chłopca do swojego rozmiaru i nie potrafi odwrócić czaru. Jest to początek wielu niezwykłych przygód.

23 lipca (niedziela)
MIŚ BAMSE W LESIE ZŁODZIEI | Bamse och tjuvstaden, reż. Christian Ryltenius, Szwecja 2014, 66’
Bamse musi chronić swoją babcię przed złym lisem Reynardem. Niestety, ta zostaje porwana, co uniemożliwiło jej zrobienie miodu, który czyni Bamse najsilniejszym niedźwiedziem na świecie. Postanawia zatem wraz z przyjaciółmi – żółwiem i zajączkiem – wyruszyć w niebezpieczną podróż do Lasu Złodziei. Pełna przygód wyprawa pozwoli im przekonać się, jak wielka jest siła przyjaźni. 

30 lipca (niedziela)
MUNIO: STRAŻNIK KSIĘŻYCA | Mune: Le gardien de la lune, reż. Alexandre Heboyan, Benoit Philippon, Francja 2014, 86’
W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie! 

6 sierpnia (niedziela)
KACPER I EMMA JADĄ W GÓRY | Karsten og Petra ut på tur, reż. Arne Lindtner Næss, Norwegia 2017, 83’

13 sierpnia (niedziela)
MOJE WAKACJE Z RUDYM | Red Dog: Tru Blue, reż. Kriv Stenders, Australia 2016, 88’

20 sierpnia (niedziela)
NIEDOPARKI | Lichožrouti, reż. Galina Miklinová, Czechy/Słowacja/Chorwacja 2016, 83’

27 sierpnia (niedziela)
WIELKA WYPRAWA MOLLY | Molly Monster, reż. Matthias Bruhn, Niemcy 2016, 70’

udostępnij

więcej

  • 10 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.