Chodzi o czytanie!

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Księgarnia Pod Globusem zaprasza w maju i czerwcu na warsztaty i dyskusje w ramach projektu Chodzi o czytanie! Spotkania dla dzieci i dorosłych. Spotkania z autorami i animatorami kultury promują ideę głośnego czytania dzieciom, a także pokazywania im przez pryzmat literatury otaczającego świata i zjawisk w nim zachodzących.


Spotkania z Wojciechem Bonowiczem:
13 maja 2019 roku, godzina 11.00, spotkanie dla dzieci w wieku 3-6 lat wokół książek o Misiu Fisiu
16 maja 2019 roku, godzina 18.00, spotkanie dla dorosłych o „wycieczkach osobistych”, krajobrazach z Echa, Drugiej ręce, o życzeniach – tych na co dzień i tych od święta z książki Sto lat. Książka życzeń

7 czerwca 2019 roku, godzina 11.00, warsztat autorski z Anną Cieplak i Natalią Kałużą Zaufanie kiełkuje w oparciu o książkę Zaufanie (dzieci z klas 4-6 )

Spotkania z Renatą Piątkowską:
14 czerwca 2019 roku, godzina 10.00, Wszystkie moje mamy, historia żydowskiego chłopca, któremu przyszło żyć w czasie II wojny światowej (dzieci z klas 6-8)
14 czerwca 2019 roku, godzina 12.00, Która to Malala?, czyli opowieść o dziewczynie, która chciała chodzić do szkoły (dzieci z klas 6-8)

Rezerwacje: chodzioczytanie@liberglob.pl

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.