Etnokonkretno! Wakacje 2017

Akcja lato 2017

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Muzeum Etnograficznym to zaproszenie do wspólnej podróży i odkrywania świata – do dalekich, mniej znanych krajów, ale również do wnętrza Ziemi i w Kosmos! Każdego dnia zgłębimy nowy temat i  cenne umiejętności przydatne w podróży.

PROGRAM:
Od wtorku do czwartku: 17:00-18:30
Warsztaty dla dzieci w wieku 3-5 lat
Trzy razy w tygodniu (wtorek, środa i czwartek) przez 1,5 godziny dziennie będziemy poznawać świat i jego mieszkańców, kulturę i niezwykłe zjawiska natury. Smakując, eksperymentując i obserwując to co dookoła, puścimy w ruch wyobraźnię i spróbujemy odkryć tajemnice kryjące się w odległych zakątkach świata. Każdego dnia nowy temat.
Na warsztaty zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.

Od wtorku do czwartku: 11:00-13:00
Warsztaty dla dzieci w wieku 6-9 lat
Trzy dni w tygodniu będziemy badać różnorodność świata. Uruchomimy wyobraźnię i zmysł obserwacji. Działając w obszarach kultury oraz łącząc rozmaite materiały, media i sposoby myślenia wybierzemy się w niezwykłą podróż. Wejdziemy w buty odkrywców, podróżników, etnografów i kosmonautów. Podróżując wspólnie, zdobędziemy mnóstwo przydatnych umiejętności i przywieziemy wiele cennych pamiątek.

W każdą środę: 13:00-16:00
Warsztaty dla dzieci w wieku 10-13 lat
Od 5 lipca do 9 sierpnia, w każdą środę, zapraszamy do zgłębniania tajników ziołolecznictwa i fitokosmetologia. Czekają nas wyzwania graficzne, introligatorskie, a także plenerowe warsztaty rysunku oraz podróż przez kraje Maghrebu i spotkanie z kulturą Orientu.

udostępnij

więcej

  • 12 430 60 23
  • edukacja@etnomuzeum.eu
  • Koszt: 15 PLN (1 osoba). Przy jednorazowym zakupie biletów na trzy i więcej zajęć, koszt pojedynczego warsztatu wynosi 12 PLN. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny i Krakowską Kartę Rodzinną. Obowiązują rezerwacje.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.