Nowa Huta Alternative 2017 - Eliminacje Dzień 1

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 20 czerwca 2017, 18:30

NOWA HUTA Alternative 2017
eliminacje do 3 edycji festiwalu muzyki niezależnej.


Wystąpią (kolejno) :
1. Murder Show (metal) Kraków
Powstał na gruzach poprzednich projektów dwóch kolegów, którzy postanowili połączyć swoje siły i doświadczenie. Każdy zatem wniósł do zespołu coś swojego. Bruno, uczeń Jacka Hiro (m.in Decapitated, Virgin Snatch, Sceptic a obecnie KAT& Roman Kostrzewski) i Rozzy, którego można nazwać weteranem, albo nieudacznikiem (jak kto woli) do współpracy zaprosili Oskara Naderę i Maćka "Jezusa" Świątkowskiego. Ci, którzy znają wcześniejsze projekty założycieli Murder Show, od razu skumają, że wszystko zostało w rodzinie.
YT: www.youtube.com/channel/UCZNki8WiYTychuBrvyKxUKg

2. ERROR 404 (rock) Rzeszów
ERROR 404 to podkarpacki zespół rockowy. Tworzy go piątka młodych ludzi. Znaki charakterystyczne grupy to energiczne rockowe riffy i rasowy żeński wokal.

3. Apple Fields (Britpop/ Alternative Rock/ Indie) Kraków
Pięcioosobowy, krakowski zespół nawiązujący do klasyki brytyjskiego rocka.
Apple Fields are a five piece alternative rock band from Cracow, Poland.

4. Euforia Kraków
EUFORIA to muzyczna fuzja. Niepowtarzalny klimat, mieszanka melodycznego rocka, elektroniki i czasami surowego brzmienia.
EUFORIA to nieoczywiste połączenie dźwięków i emocji.
EUFORIA to przewrotna nazwa, przyjdź zobacz, posłuchaj.
EUFORIA – zapamiętaj.
YT: https://www.youtube.com/watch?v=PgZ416hmPbc

5. SagittariuS (accoustic, rock, hard rock) Kraków
Zespół Sagittarius powstał w Krakowie około roku 1990. W tamtych czasach graliśmy muzykę thrash-metalową z ciężkim wokalem, zupełnie inną niż teraz. Początkowo próby miały miejsce w garażu naszego perkusisty, następnie w podziemiach krakowskiego klubu „Pod Przewiązką”. Tam też najczęściej grywaliśmy koncerty, m.in. przed Creation of Death (liderem był Litza z Acid Drinkers). Potem nastąpiła długa przerwa…Spotkaliśmy się ponownie w roku 2011, aby kontynuować działalność zespołu, pod tym samym szyldem, ale tworząc nieco dojrzalszą muzykę, a już na pewno bardziej wyrafinowaną w porównaniu do naszych wcześniejszych kompozycji.
YT: www.youtube.com/channel/UCZFEZ_mLGpp3d03R2VlyujA

6. Line Of Dead (hard rock) Kraków
Krakowski band grający muzykę na pograniczu hard rocka i metalu. Dużo rock and rolla ale znajdzie się miejsce dla klimatycznych ballad jak i metalowych riffów podsypanych dźwiękiem klawiszy.

udostępnij

więcej

  • Wstęp: 10 zł (koszty organizacyjne)
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.