Mickiewicz: Zasłona/Odsłona

Inne wydarzenia literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Artyści Teatru Barakah oraz Piwnicy Pod Baranami zapraszają na cykl niezwykłych imprez zorganizowanych z okazji renowacji pomnika Adama Mickiewicza na Rynku Głównym w Krakowie.
Organizatorzy obiecują nie tylko celebrację i odkrycie na nowo poezji naszego Wieszcza, ale również występy teatralne, muzyczne i taneczne. Co to będzie, co to będzie? Będzie się działo!

Konserwatorzy wykonujący renowację pomnika wieszcza na Rynku Głównym postanowili przypomnieć mieszkańcom i turystom twórczość Adama Mickiewicza. Do końca remontu będzie się tam odbywało czytanie jego wierszy i performanse artystyczne. Organizatorami imprez są firmy Veridian i Renovatorium.

Plan imprez:

6 czerwca 2017, 19.00
Adam Romantyczny
W kręgu niesamowitej słowiańszczyzny

12 czerwca 2017, 19.00
Adam Obieżyświat
Poezja emigracji i podróży

19 czerwca 2017, 19.00
Pan Mickiewicz
Tradycja szlachecka, tradycja biesiadna

26 czerwca 2017, 19.00
Mickiewicz Wyklęty
Mroczna odsłona poezji

30 czerwca 2017, 20.00
Kochajmy się! czyli Wielki Finał
The Best of Zasłona/Odsłona

Wystąpią między innymi:
Krzysztof Bochenek, Ewa Breguła, Bartosz Buława, Beata Czernecka, Sebastian Grygo, Łukasz Jakubowski, Rafał Jędrzejczyk, Kamila Klimczak, Kamila Pieńkos, Paweł Plewa, Maciej Półtorak, Adrian Szupke, zespół folkowy Żmij, grupa „Kontakt Przestrzeń Ruchu i Tańca”

Prowadzenie: Dawid Barański, Amadou Guindo, Tomasz Kolowca, Grzegorz Like

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.