Andrzej Piaseczny 25 Tour w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • wtorek, 12 grudnia 2017, 19:00

Facet z Mafii

W czasach, gdy wystrzałowe kariery robili Pershing, Nikoś czy Słowik, w Kielcach powstaje Mafia. Jej wokalistą zostaje Andrzej Piaseczny, którego charakter jest odwrotnie proporcjonalny do nazwy grupy, zaś jedyny związek ze światem przestępczym to fakt, że jest... zabójczo przystojny. Popularność Piaska szybko rośnie, zwłaszcza po nagranej wspólnie z Robertem Chojnackim płycie Sax & Sex. Na obsypanym platyną albumie znalazły się hity Prawie do nieba czy Budzikom śmierć (wyznawcy prokrastynacji wdzięczni są do dziś). Potem jest rola Kacpra w Złotopolskich i zrzucenie futra na konkursie Eurowizji...

Ale miało być ciepło. Przecież rok 2017 to dla Piaska rok pełen wspomnień – mija 25 lat od jego debiutu scenicznego. 12 grudnia w ICE Kraków na jubileuszowym koncercie usłyszymy zarówno jego największe przeboje, jak i utwory z najnowszej płyty O mnie, o tobie, o nas, na której słychać, że pan Andrzej idzie w dobrą stronę. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

 

udostępnij

więcej

  • Bilety: 139-179 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.