14. Ogólnopolskie Dni Integracji Zwyciężać Mimo Wszystko i 13. Festiwal Zaczarowanej Piosenki

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 3 czerwca 2017 - niedziela, 4 czerwca 2017

Anna Dymna od zawsze twierdzi i stosuje w działaniu tę prawdę, że traktowanie osób niepełnosprawnych z taryfą ulgową po prostu wyrządza im krzywdę. Zapoczątkowane przez aktorkę i jej fundację Ogólnopolskie Dni Integracji pokazują, że rywalizacja jest bardzo ważna dla ludzi z dysfunkcjami fizycznymi – dodaje energii, uskrzydla, daje szansę na przeżywanie życia na 100%.

3 czerwca po raz czternasty na Rynku Głównym zaprezentują się niepełnosprawni mistrzowie sportu: rugby, szermierki, wioślarstwa, kolarstwa, koszykówki, ampfutbolu czy narciarstwa. Tradycyjnie odbędzie się także mecz siatkówki (niepełnosprawni sportowcy vs gwiazdy), a wieczorem – otwarcie 13. Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i koncert finałowy. Jak zauważył Czesław Mozil: „W tym festiwalu najbardziej widoczna jest chęć śpiewania z serca” – i dotyczy to zarówno laureatów konkursu, którzy musieli przejść przez ostre sito eliminacji (wpłynęło bowiem 219 zgłoszeń), jak i wtórujących im na scenie artystów. Równie magicznie zapowiada się niedzielny koncert Tylko miłość (4 czerwca): Stanisławie Celińskiej, Annie Marii Jopek, Natalii Kukulskiej, Joannie Kulig, Robertowi Janowskiemu i Januszowi Radkowi towarzyszyć będą laureaci Festiwalu Zaczarowanej Piosenki z poprzednich lat.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.