Niedziela u Decjusza 2017

Widowiska plenerowe i happeningi

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 4 czerwca 2017, 11:00-16:00

Niedziela u Decjusza to doroczne wydarzenie o charakterze pikniku rodzinnego oraz z udziałem lokalnej społeczności organizowane przez Stowarzyszenie Willa Decjusza we współpracy ze szkołą języka angielskiego Centrum Helen Doron. Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę 4 czerwca. Podczas pikniku odbywają się zabawy edukacyjne w formie stanowisk z aktywnościami poświęconymi wiodącemu tematowi „Miasto – architektura – zabytek”. Odwiedzając wszystkie stanowiska o charakterze interaktywnych warsztatów, gier i konkursów, najmłodsi będą mogli zdobyć informacje z różnych obszarów nawiązujących do wiodącego tytułu oraz do historycznego charakteru miejsca. Wszyscy, którzy wezmą udział w grze terenowej i zdobędą komplet pieczątek w specjalnie z tej okazji przygotowanych „paszportach”, otrzymują nagrody i upominki.

Ponadto w programie: spektakl teatralny Złota Kaczka, konkurs na najciekawszy kostium pod hasłem „Mój ulubiony zawód” oraz spacer po renesansowej Willi Decjusza z przewodnikiem.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.