Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 2 grudnia 2017 - niedziela, 3 grudnia 2017

Po raz kolejny Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza w pierwszy grudniowy weekend na Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych!

Świąteczny znaczy wyjątkowy. To dlatego na tych targach znajdziecie wyjątkowe produkty od wyjątkowych osób, artystów, także z Podgórza. Ozdobimy też bombki choinkowe, napiszemy list do świętego Mikołaja, zobaczymy jak naprawdę wyglądał ten niezwykły święty, dowiemy się kim był i dlaczego jest taki sławny.

W ten pierwszy grudniowy weekend zajrzyjcie na prawy brzeg Wisły, do Podgórza, gdzie na niezwykłym świątecznym targu znajdziecie upominki zarówno dla dzieci, jak i nieco starszych członków rodziny czy przyjaciół. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy strefę stoisk gastronomicznych. Będziecie mogli zasmakować się w wytrawnych potrawach przygotowanych z produktów ekologicznych, rozmaitych pierogach czy przysmakach kresowych. Łakomczuchy będą miały okazję osłodzić sobie chwilę przy przepysznym cieście i aromatycznej kawie. Uwiedzie Was również zapach pierników, grzanego wina i widok wyszukanych bałkańskich przysmaków.

Na naszych Targach spotkacie Świętego Mikołaja, pomalujecie ozdoby choinkowe, które potem uroczyście powiesimy na Rynku Podgórskim. Ponadto posłuchacie ciekawej muzyki, będziecie mieli okazję przejechać się na jedynej w swoim rodzaju, pięknie rozświetlonej karuzeli wiktoriańskiej. Początek o godz. 11.00.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.