Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych

Targi i kiermasze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Po raz kolejny Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza w pierwszy grudniowy weekend na Świąteczne Targi Rzeczy Wyjątkowych!

Świąteczny znaczy wyjątkowy. To dlatego na tych targach znajdziecie wyjątkowe produkty od wyjątkowych osób, artystów, także z Podgórza. Ozdobimy też bombki choinkowe, napiszemy list do świętego Mikołaja, zobaczymy jak naprawdę wyglądał ten niezwykły święty, dowiemy się kim był i dlaczego jest taki sławny.

A mniej więcej tak było w ubiegłym roku... Pachnie miodem, i cynamonem, dlatego na targach znajdziecie miód i cynamonowe oraz piernikowe ciasteczka z podgórskiej cukierni. Ubieramy choinkę, przystrajamy dom – tu pomocą służą nie tylko podgórscy artyści, proponując ręcznie przygotowywane ozdoby choinkowe. Gdy świętujemy, jesteśmy odświętni, dlatego na targach można kupić ręcznie przygotowaną biżuterię. Świętowanie to bycie razem – na targach znajdziecie ręcznie robione szachy, polskie gry planszowe. Wiemy też jak udekorować odświętny stół – proponujemy artystyczne cudeńka ze szkła i ceramiki. W zimowe, świąteczne wieczory może nas otulić wełniany koc, ogrzeją nas wełniane skarpety, rękawiczki i czapki, a świąteczny sen umilą ręcznie zdobione poduchy. Także kupione na targu. Warto pamiętać o  kieliszku dobrego gruzińskiego wina, a najlepsze, jak zawsze będzie można nabyć na Rynku Podgórskim. Zaś datę wszystkich innych następnych świąt zaznaczyć w oryginalnym kalendarzu – kupionym podczas naszych targów rzeczy wyjątkowych.

udostępnij

więcej

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.