XII Przegląd Portfolio

Wykłady, spacery i warsztaty artystyczne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 27 maja 2017, 18:30

Fundacja Sztuk Wizualnych Oraz Fundacja Griffin Art Space zapraszają na XII Przegląd Portfolio.

Jak przejść od robienia bardzo dobrych zdjęć do robienia świetnych zdjęć? Jaką drogę rozwoju wybrać? Nadal pracować nad swoim projektem czy już czas na jego publikację? Na te i 100 innych pytań znajdziesz odpowiedź, biorąc udział w jednym ze sztandarowych wydarzeń festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie – Przeglądzie Portfolio!

W ramach Przeglądu Portfolio odbędzie się już czwarta edycja konkursu dla autora najlepszego portfolio. Nagrodą jest produkcja dwóch egzemplarzy teczki z autorskimi pracami zwycięzcy oraz zakup jednej z nich do kolekcji Griffin Art Space.

XII Przegląd Portfolio odbędzie się w sobotę 27 maja 2017 w godzinach 11.00-18.00 w Centrum Biurowym Lubicz przy ul. Lubicz 23 w Krakowie. Uczestnicy Przeglądu zaprezentują również swoje prace szerszemu gronu odbiorców podczas wieczornej – otwartej części wydarzenia, przy dobrej muzyce i lampce wina.

Otwarte spotkanie z uczestnikami i recenzentami XII Przeglądu Portfolio oraz prezentacja wszystkich wydawnictw kolekcjonerskich dotychczasowych laureatów konkursu Griffin Art Space – Bogusława Madeja, Wiktorii Wojciechowskiej oraz Wiktora Dąbkowskiego – rozpocznie się bezpośrednio po części zamkniętej Przeglądu, 27 maja o godzinie 18.30 przy ul. Lubicz 23 w Krakowie.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.