Biblioteka. Oczywiście!

Akcje czytelnicze

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 8 maja 2017 - poniedziałek, 15 maja 2017

W ramach XIV edycji ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, który w dniach 8-15 maja w szczególny sposób ma podkreślać m.in. rolę czytania i znaczenie bibliotek w poprawie jakości życia, Biblioteka Kraków zaprasza do udziału w wydarzeniach przygotowanych w jej filiach.

Szczególnie polecamy kilka propozycji: spotkanie z Anną Janko, znaną pisarką i poetką, autorką m.in. Małej zagłady oraz Listu do królika doświadczalnego, pokaz zdjęć najstarszych i najpiękniejszych bibliotek w Polsce i na świecie, prelekcję pt. „W owym czasie w Krakowie – jak u Matejków bywało”, dzień otwarty w bibliotece dla dzieci w wieku przedszkolnym, gdzie poznają pracę bibliotekarzy, wspólne wielopokoleniowe czytanie w Parku Ratuszowym (Nowa Huta), oraz „Noc w bibliotece” dla uczniów klas IV-V szkół podstawowych.

Ponadto Biblioteka Kraków podczas Tygodnia Bibliotek zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów na: spotkania Dyskusyjnych Klubów Książki, prelekcje o literaturze i sztuce, wymiany przeczytanych książek, głośne czytania wybranych utworów, warsztaty plastyczne, gry biblioteczne, wystawy.

Zapowiedzi wydarzeń znajdują się w kalendarzu na stronie internetowej biblioteki.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.