Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury

Festiwale literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • poniedziałek, 15 maja 2017 - niedziela, 21 maja 2017

Apostrof. Międzynarodowy Festiwal Literatury zawita po raz drugi do siedmiu polskich miast wraz z reprezentacją znanych nad Wisłą pisarzy.

W krakowskim salonie Empik Bonarka swoje najnowsze książki będą promować Wojciech Kuczok, Graham Masterton i Jakub Żulczyk. Czeka nas także spotkanie z Anną Dymną.
Opiekę kuratorską nad wydarzeniem sprawuje Szczepan Twardoch.

Laureat Paszportu Polityki i nagrody Nike Wojciech Kuczok przyjedzie na festiwal z okazji premiery powieści kryminalnej „Czarna”. Ale to nie jedyna nowość książkowa, która zostanie zaprezentowana na Apostrofie. Fani literatury Grahama Mastertona, twórcy „Katie Maguire” czy „Uznanych za zmarłych”, będą mieli okazję porozmawiać z autorem o najnowszej powieści „Pogrzebani”. Czytelników z pewnością ucieszy także spotkanie z Jakubem Żulczykiem, który właśnie opublikował swoją nową powieść „Wzgórze psów”. Jest to jedna z najbardziej wyczekiwanych polskich książek tego roku. Gościem festiwalu będzie także Anna Dymna, uwielbiana aktorka filmowa i telewizyjna oraz działaczka społeczna.

15 maja 2017, 18.00
Spotkanie z Wojciechem Kuczokiem wokół książki „Czarna”

16 maja 2017, 18.00
Spotkanie z Jakubem Żulczykiem wokół książki „Wzgórze psów”

18 maja 2017, 18.00
Spotkanie z Grahamem Mastertonem wokół książki „Pogrzebani”

21 maja 2017, 16.00
Spotkanie z Anną Dymną

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.