Szyderap 2: WSRH i BDF w Żaczku

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 21 kwietnia 2017, 20:00

✖ Szyderap 2: WSRH i BDF w Krakowie! Pierwszy koncert w Polsce z materiałem z nadchodzącej płyty WSRH!

Nareszcie nadeszła wiekopomna chwila, czyli druga edycja najbardziej niegrzecznego festiwalu rapowego w Polsce. SzydeRAP 2 czas zacząć! Kto wystąpi tym razem? Czego, poza doskonałą muzyką, możecie się spodziewać po tym wydarzeniu? Gdzie szukać biletów? O tym poniżej ↓

Nie samą muzyką – chociażby najlepszą! – człowiek żyje, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy akcję specjalną. O co chodzi? Do co 5. biletu dołączona jest nagroda od organizatorów i partnerów SzydeRAPU!

Jakich fantów możecie się spodziewać?

Loża Szyderców ufundowała dla Was masę gier i markowych akcesoriów. Artyści rozdadzą Wam płyty, ciuchy i inne gadżety, HopHands – pakiety swojej wirtualnej waluty, a klub wszystko to, co przyda się na imprezie.

X LINE UP:
x WSRH (Shellerini/Słoń) x DJ Soina
x Arach
x WilkoŁaki
x PJK (Optymalizacja Crew)
x support

Największą gwiazdą będzie oczywiście WSRH, czyli poznańska Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Jesteśmy pewni, że zarówno Słoń, jak i Sheller Was nie zawiodą! Podczas szydeRAPu 2 odbędzie się przedpremierowy koncert nowej płyty WSRH - dokładniej drugiej części cyklu ,,Czarne Słońce"!

Poznań tego dnia będzie miał znacznie więcej reprezentantów. Poza WSRH wystąpią WIlkoŁaki, czyli duet Opał i Phonic, a także Arach. Krakowską sceną zawładnie HorrorCore!

Kup bilet i zgarnij nagrody!

udostępnij

więcej

  • ✖ BILETY: Kup bilet i zgarnij nagrody!

    I pula: 30 zł - WYPRZEDANE
    II pula: 39 zł
    III pula: X zł
    IV pula: X zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.