Łączy nas pasja tworzenia

Spotkania i wykłady literackie

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • środa, 14 marca 2018, 18:00

Cykl spotkań literackich w Klubie Aktora SPATiF, na które zapraszani są poeci, tłumacze, autorzy książek, których łączy wspólna pasja – pasja tworzenia i wrażliwość na słowo.

14 marca, 18.00

Gościem Klubu Aktora SPATiF będzie Robert Marcinkowski, który nie tylko zaprezentuje swoją twórczość ale i zagra. Wieczór uświetnią jak zawsze studenci AST im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie.
Robert Marcinkowski, architekt, poeta, człowiek wielu światów, zajmuje się twórczością w dziedzinach grafiki użytkowej, plastyki, fotografii, muzyki i poezji. Chodzi po górach. Rozmawia z ludźmi. Odnosił sukcesy w tak oderwanych od siebie dziedzinach, jak konkursy jednego wiersza, plastyczne, koncerty poezji śpiewanej, czy biennale architektury. Jest nauczycielem akademickim architektury i autorem prac naukowych, także z filozofii. Na wykładach i wieczorach autorskich prezentuje nie tylko tematy naukowe, lecz także refleksje z podróży, oraz twórczość fotograficzną i poetycko – muzyczną, wypływającą z nieustannej obserwacji świata.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.