Czego pragną kobiety?, rekolekcje dla mam z małymi dziećmi

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 23 marca 2017 - sobota, 25 marca 2017

Grupa Mam „Macierzanka” już tradycyjnie zaprasza na wyjątkowe rekolekcje wielkopostne dla mam z małymi dziećmi. W programie m.in.: nauki rekolekcyjne odpowiadające duchowym potrzebom mam, spowiedź św., w czasie której będzie zorganizowana opieka dla dzieci oraz wspólne rozmowy o wierze przy herbacie.

Temat rekolekcji nawiązuje do historii spotkań kobiet z Jezusem. Chcemy zaprosić uczestniczki do przeżycia przygody na drodze, której przewodniczkami będą trzy kobiety: Samarytanka, Nawrócona grzesznica oraz Maryja. Będą prowadzić nas na ścieżkach naszych pragnień, przebaczenia, uzdrowienia uczuć i relacji, oraz odkrywania obecności Boga w naszym życiu.

W programie rekolekcji m.in.: Msza św. z nauczaniem oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, podczas którego dzieci będą miały zapewnioną opiekę. W  sobotę uczestniczki usłyszą świadectwo i będą mogły wziąć udział w modlitwie wstawienniczej.  

Organizatorki rekolekcji, jak co roku, przewidują możliwość nakarmienia i przewinięcia dziecka w przyjaznym miejscu oraz kącik zabaw dla dzieci w nawie bocznej. 

Głosi: o. Paweł Drobot CSsR

Program:

23 marca 2017
10.00 wspólny śpiew
10.15 Msza św., a po niej konferencja

24 marca 2017
9.15 możliwość spowiedzi św. (zapewniona opieka nad dziećmi)
10.00 wspólny śpiew
10.15 Msza św., a po niej konferencja

25 marca 2017
10.00 wspólny śpiew
10.15 Msza św. z nauką rekolekcyjną

W czwartek i piątek zapraszamy mamy z dziećmi,  w sobotę natomiast w miarę możliwości zapraszamy bez dzieci - podarujmy sobie chwilę wytchnienia.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.