8-godzinny maraton komiksowy

Spotkania i slajdowiska

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 24 czerwca 2017, 11:00

Maraton komiksowy 8h to miniedycja corocznego ogólnoświatowego wydarzenia: 24-godzinnego maratonu komiksowego. Jest to pomysł amerykańskiego teoretyka komiksu Scotta McClouda.
Spotkanie jest otwarte dla wszystkich, którzy chcieliby się sprawdzić w rysowaniu na czas.

Zasady maratonu:
W sobotę o godzinie 11:00 zostanie podany temat, pod który w ciągu 8 godzin będziemy mieć za zadanie stworzyć ośmiostronicowy komiks. Założenie jest takie, że to od rysownika tak naprawdę zależy, jaki komiks stworzy.
Dozwolone są prace w grupie jak i praca w pojedynkę, mile widziani rysownicy i scenarzyści, komiksiarze każdego stopnia zaawansowania, uczniowie z mistrzami, oraz pasjonaci jak i mniej zainteresowani tym tematem, ale ciekawscy ludzie.

Po skończonym maratonie będzie tworzony ZIN komiksowy, na którego składać się będą skończone komiksy uczestników. Każdy, kto będzie chciał dołączyć do zeszytu, może wysłać swoje prace na tukomiks@gmail.com.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.