Barany w MOSie

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Kino Pod Baranami oraz Małopolski Ogród Sztuki z przyjemnością ogłaszają rozpoczęcie stałej współpracy w ramach projektu BARANY W MOSie. Od lutego filmy z repertuaru Kina Pod Baranami będą także prezentowane w sali kinowej Małopolskiego Ogrodu Sztuki.

Repertuar projektu BARANY W MOSie dostępny jest na stronach internetowych Kina Pod Baranami oraz Małopolskiego Ogrodu Sztuki (w zakładce Kino).

29 grudnia – 4 stycznia

GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI 2D | STAR WARS: THE LAST JEDI
reż. Rian Johnson, USA 2017, 151'
Rey coraz pewniej stawia kroki w świecie Jedi. Wspólnie z Luke'iem Skywalkerem, Leią, Finnem i Poe zgłębia tajniki Mocy i odkrywa sekrety z przeszłości galaktyki. Owiana tajemnicą, najnowsza produkcja z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE | MURDER ON THE ORIENT EXPRESS
reż. Kenneth Branagh, USA/Malta 2017, 114'
Kiedy jeden z pasażerów najsłynniejszego pociągu świata pada ofiarą zbrodni, detektyw Hercules Poirot podejmuje się odnalezienia mordercy nim ten uderzy ponownie. Ekranizacja kultowej powieści kryminalnej Agathy Christie.

NAJLEPSZY | NAJLEPSZY
reż. Łukasz Palkowski, Polska 2017, 110'
Historia Jerzego Górskiego, mistrza triathlonu, który zachwycił świat, a w Polsce nadal jest praktycznie nieznany. Jakub Gierszał, Janusz Gajos i Magdalena Cielecka w nagrodzonym w Gdyni najnowszym filmie Łukasza Palkowskiego (Bogowie).
Film prezentowany z angielskimi napisami.

ZABICIE ŚWIĘTEGO JELENIA | THE KILLING OF A SACRED DEER
reż. Yorgos Lanthimos, Wielka Brytania/Irlandia/USA 2017, 121'
Odnoszący sukcesy chirurg staje przed niewyobrażalnie trudnym wyborem. Bez względu na to jaką decyzję podejmie, stanie się sprawcą tragedii we własnej rodzinie. Colin Farrell i Nicole Kidman w najnowszym dziele twórcy filmu Lobster.

5-11 stycznia 2018

GRA O WSZYSTKO | MOLLY’S GAME
reż. Aaron Sorkin, USA 2017, 140'
Molly Bloom przez 10 lat prowadziła najbardziej ekskluzywny, niele­galny klub pokerowy w USA. Gdy sądziła, że zdobyła wszystko, do jej drzwi zapukało FBI. Jessica Chastain, Kevin Costner i Idris Elba w filmie zdobywcy Oscara Aarona Sorkina.

GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI 2D | STAR WARS: THE LAST JEDI
reż. Rian Johnson, USA 2017, 151'
Rey coraz pewniej stawia kroki w świecie Jedi. Wspólnie z Luke'iem Skywalkerem, Leią, Finnem i Poe zgłębia tajniki Mocy i odkrywa sekrety z przeszłości galaktyki. Owiana tajemnicą, najnowsza produkcja z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

I TAK CIĘ KOCHAM | THE BIG SICK
reż. Michael Showalter, USA 2017, 120'
I tak cię kocham, czyli cudowna komedia romantyczna, która stała się przebojem światowych kin. Świeża, błyskotliwa i nieoczywista. Odkrycie Festiwalu Filmowego Sundance. Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie (Kumail Nanjiani) spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków (Zoe Kazan). Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do szczęścia stanie szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani będą musieli stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze.

THE PARTY | THE PARTY                   
reż. Sally Potter, Wielka Brytania 2017, 71'
Janet organizuje domowe przyjęcie w gronie najbliższych, aby uczcić swój awans. Tymczasem mąż gospodyni zdaje się kompletnie niezainteresowany całą sytuacją, która staje się coraz bardziej napięta. Znakomita farsa z życia wyższych sfer w gwiazdorskiej obsadzie. Na ekranie Kristin Scott Thomas, Patricia Clarkson, Timothy Spall, Cillian Murphy, Cherry Jones i Emily Mortimer.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.