Teatr 74: Atlantyda

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 25 października 2018, 19:00

Atlantyda – najnowszy spektakl Teatru 74 w reżyserii Błażeja Tokarskiego – jest swobodnym nawiązaniem do opowiadań Edgara Allana Poe. Cierpiąca na nieznaną chorobę kobieta umiera, ale okoliczności jej śmierci nie są do końca jasne. Mąż zmarłej żeni się ponownie, lecz wkrótce świeżo poślubiona małżonka zaczyna chorować w podobny sposób i tajemniczo upodabnia się do swojej poprzedniczki. Czy można wytłumaczyć przyczyny śmierci pierwszej żony i uratować drugą? Czy młoda małżonka może naprawdę stać się zmarłą kobietą? I jaki jest udział mężczyzny w cierpieniu obu kobiet? Na te pytania znajdziemy odpowiedź 17 lutego w klubie Pod Jaszczurami.

Tekst, reżyseria, kostiumy, opracowanie muzyczne: Błażej Tokarski
Obsada:
Anna Błażewicz
Maciej Zakarczemny
Dominika Sułtan

Przedstawienie wyłącznie dla widzów dorosłych.

udostępnij

więcej

  • teatr74
  • teatr74@gmail.com
  • Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. Po spektaklu można wesprzeć nas dobrowolnym datkiem wrzuconym do puszki. Przyczynicie sie tym samym Waszą "cegiełką" do rozwoju naszego Teatru.
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.