Tauron Life Festival Oświęcim 2017

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 22 czerwca 2017 - sobota, 24 czerwca 2017

Nowy początek

Ta artystka świetnie wpisuje się w ideę Tauron Life Festival Oświęcim 2017. Utrata bliskiej osoby stała się dla niej początkiem nowej drogi. Kariera LP (właśc. Laura Pergolizzi) to fenomen na światową skalę. Amerykańska artystka od kilkunastu lat z powodzeniem pisała dla innych wykonawców, m.in. Backstreet Boys, Rihanny czy Cher, ale dopiero złamane serce było impulsem do otwarcia nowego rozdziału własnego życia. Piosenka Lost on You jest bez wątpienia jednym z największych odkryć ostatnich miesięcy.

Kolejną gwiazdą imprezy będzie zespół, który swoją historię tworzy od ponad pół wieku. Niemiecki Scorpions to prawdziwe perpetuum mobile zasilane rockową energią. Gorący klimat początku lata zapewni nam także Mr. Boombastic, czyli jamajski wokalista reggae Shaggy.

W dniach 23 i 24 czerwca na miejskim stadionie w Oświęcimiu wystąpią ponadto: BeMy, Mesajah, Leski, Bisquit, Kasia Kowalska, Julia Pietrucha, Kandinsky, I Wear* Experiment, Maleo Reggae Rockers i Lao Che. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.