Garage Pub

Kluby

Nowa-nienowa miejscówka na imprezowej mapie Krakowa! Lokal mieści się w samym centrum Krakowa, tuż przy Plantach, nieopodal Alei, o krok od Rynku, blisko „Adasia” i niedaleko Dworca Głównego.
Bezpretensjonalna nazwa, taki sam luźny styl i wnętrze nawiązujące do świata motocykli, klimatu garaży i starego dobrego rock&roll’a.
W pubie grają głównie muzykę rockową, metalową i alternatywną, ale zacnie ugoszczą miłośników muzyki każdej!

Pub to całoroczny ogrzewany namiot, z ogródkiem letnim i grillem na świeżym powietrzu.
Serwują dania grillowe, przekąski i oczywiście szeroki wybór trunków zarówno alkoholowych jak i tych bezprocentowych! Zapraszają na gorące napitki i zimne napoje. Honorują zniżki dla studentów.
W lokalu do Waszej dyspozycji pozostają gry towarzyskie, planszowe, szachy i piłkarzyki! Wskocz do nich na partyjkę pokera albo rundkę scrabbli!

Co tydzień zapraszają na prawdziwie garażowe koncerty na żywo! Sprzyjają im znakomita akustyka, profesjonalna scena i najlepsze nagłośnienie! W piątki wielkie starcia z mikrofonem czyli karaoke! Zapraszają już od 21:00! Mają szeroką listę podkładów muzycznych - nowe przeboje i stare hity, znane szlagiery i mniej znane kawałki, spokojne ballady i ciężkie brzmienia.

Otwierają się dla Was od godziny 16:00 do 24:00, a w weekendy (pt-sb) do ostatniego klienta.

Istnieje możliwość rezerwacji miejsc oraz organizacji imprez zamkniętych.

Parking dla gości na tyłach lokalu, wjazd od ulicy Wenecja.

udostępnij

więcej

Położenie na mapie

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.