Nauka o Gównie, Persona Non Grata, Contrapunk w Apotece

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 21 kwietnia 2017, 20:00

Zagrają:

Nauka o Gównie

Plany kapeli narodziły się w latach 1987-1988, natomiast zespół zaczął oficjalnie funkcjonować w 1989 roku. Zespół został założony przez Bunta (Piotra Giglewicza) i jego brata Mariusza (Mariusza Giglewicza). Zespół koncertował w kilkunastu miejscach w kraju. W 1992 roku wystąpili na festiwalu w Jarocinie, gdzie na małej scenie m.in zagrali utwór we własnej interpretacji Janek Wiśniewski padł; 1995 zagrał na WOŚP. Przez kilka lat wydawali własny zin pt. DUPA JASIU (wyszło sześć numerów w kilkuset egzemplarzach). W 1996 zespół zawiesił działalność wraz z wydaniem oficjalnej kasety video działań zespołu z lat 1992-1996. (za wiki)

PERSONA NON GRATA-street melodic punk

Grupa postała na bazie zespołu RULES. Jego pierwszy skład to: Armia- voc., Radziu- voc., Patryk - git, Romek- bas, Bartek- perk. Zmieniał się on z dnia na dzień, lecz mimo to, dzięki zawzięciu dorobił się pierwszej demówki pt. "Historia prawdziwa". Od początku 2007 roku zespołowi bardzo pomógł Paweł z zespołu THE ANALOGS za co wielkie dzięki dla niego. Zespół działał prężnie i w lipcu 2008 roku zarejestrował w studio" RAPIDO" swoją pierwszą, studyjną płytę w składzie: Armia-wokal, Glista- gitara, Rusek- bas, Ptasznik- perkusja. Skład ten nie uległ zmianie przez dwa lata, aż do grudnia 2008 roku, kiedy na bas wszedł Biały, w zastępstwie za Ruska, a na drugą gitarę powrócił Patryk - gitarzysta z pierwszego składu kapeli.W marcu 2009 zespół ponownie opuszcza Patryk. kwietniu 2009 nakładem Oldschool rec. ukazuje się album zespołu "Brudnych ulic smak". W czerwcu 2012 zespół nagrywa dwa utwory w nowym składzie. W sierpniu ukazuje się drugi album zespołu „Wesołe miasteczka”,wydany przez P.N.G. Records. "Pomagacie nam, kupując naszą płytę, koszulki czy organizując i chodząc na koncerty. Pamiętajcie bez was, nie ma nas. Dopóki choć jednej osobie podoba się, to co robimy, nie zrezygnuję. Z szacunkiem i poważaniem oraz podziękowaniem za to,że jesteście."!

contrapunk

We wrześniu 2015 roku w Raciborzu z inicjatywy Bąbla i Manu powstaje punk rockowy zespół "contrapunk". Poszukują gitarzystów. Okazuje się, że Kuźnia Raciborska to prawdziwa kuźnia talentów i tak do zespołu dołączają Vdova, Baki i Sunaj. Członkowie nie są przypadkowi,

wszyscy udzielali się bądź udzielają do tej pory w przeróżnych śląskich punkowych projektach. Pomysłów na kawałki jest cała masa i w przeciągu zaledwie pół roku powstaje materiał na całą płytę. Aktualnie zespół udostępnił 4 kawałki "demo" oraz debiutancki album "WSTAŃ".

udostępnij

więcej

  • Wstęp: 20 zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.