Blackjob w Gwarku

Muzyka klubowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 12 stycznia 2017, 20:30

Co więcej będzie to również PREMIERA najnowszej EP-ki zespołu, a także videoclipu!

BlackJob to pięcioosobowa formacja muzyków zainspirowanych amerykańską i brytyjską muzyką bluesrockową. Zespół powstał w marcu 2015 roku z inicjatywy gitarzysty Jana Nikodemowicza, a w obecnym składzie muzycy BlackJob grają od września 2015. We wrześniu tego roku zespół został nagrodzony nagrodą publiczności na festiwalu Galicja Blues Festival odbywającym się w Krośnie. Z sukcesem zakwalifikował się również do konkursu w ramach RAWA Blues Festival 2016, a także zdobył II nagrodę na Imielin Blues Festival.

Obecnie formacja koncentruje się na tworzeniu muzyki autorskiej, ale w repertuarze posiada również mniej lub bardziej znane covery takich wykonawców jak David Gogo, Mike Zito, Joanne Shaw Taylor czy Buddy Guy.

Muzykę zespołu cechuje nieprzeciętna energia i radość ze wspólnego grania. W czasie koncertów od razu daje się zauważyć iskrzącą pomiędzy muzykami chemię. Wielkim atutem zespołu jest charyzmatyczna wokalistka o mocnym głosie i nietuzinkowej barwie.

Dotychczas zespół nagrał demo w krakowskim studio przy Dworku Białoprądnickim. Obecnie ukończył prace nad nagraniem swojej pierwszej krótkometrażowej płyty z autorskimi utworami.

Świeżo wydany krążek "Dreszcze" będzie czekał na pierwszych właścicieli podczas premierowego koncertu w Gwarku!

Skład:
śpiew – Liwia Limberger
gitara – Jan Nikodemowicz (założyciel)
klawisze – Mateusz Skiba
bas – Rafał Abramek
perkusja – Tomasz Adamczyk

udostępnij

więcej

  • wstęp wolny

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.