17. PZU Cracovia Maraton

Wydarzenia sportowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 21 kwietnia 2018 - niedziela, 22 kwietnia 2018

Lubisz biegać? Maratony to Twój konik? A może chcesz po raz pierwszy spróbować swoich sił na takim dystansie? Jeśli tak, 17. Cracovia Maraton to idealna propozycja dla Ciebie.

Podobnie jak w poprzedniej edycji imprezy istnieje możliwość zgłoszeń drużynowych – przewidzianych dla minimum dziesięcioosobowych grup. Zespoły obowiązują promocyjne stawki wpisowego. Szczegóły na temat zasad zapisów drużynowych znajdują się w regulaminie 17. PZU Cracovia Maraton. Prowadzona będzie również klasyfikacja drużynowa – dla pięciu najliczniejszych zespołów. 

Po raz kolejny, start i meta najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich, usytuowane będą na krakowskim Rynku Głównym.

Tradycyjnie już, rywalizacja na królewskim dystansie 42 km i 195 m zwieńczy Krakowskie Spotkania Biegowe. Sportowe święto rozpocznie się na Błoniach, gdzie zorganizowane zostaną m.in.: tradycyjny Mini Cracovia Maraton im. Piotra Gładkiego oraz inne imprezy, przeznaczone w szczególności dla całych rodzin i animacje dla dzieci, a wieczorem odbędzie się Bieg Nocny na 10 km (star 21 kwietnia o 21.30 z Rynku Głównego).

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.