Bajki Pod Globusem

Dziecięce różności

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • sobota, 14 stycznia 2017, 12:00

Księgarnia Pod Globusem ma przyjemność zaprosić Państwa - bez względu na wiek, ale skłaniając się ku młodszym Gościom do wspólnego głośnego czytania bajek.
Z nowym sezonem Bajek rozpoczynamy zabawę dla najwytrwalszych małych moli książkowych, w której nagrodą są książki. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma formularz z miejscem na 6 pieczątek – jedna pieczątka za udział w jednych Bajkach – Pod Globusem lub Pod Szesnastką, a 6 pieczątek to książka – prezent od naszych księgarń. Zapraszamy na Bajki i do wspólnej zabawy!

14 stycznia 2017, 12.00
Walentyna jest córką cesarza. Zawsze dostaje wszystko, czego zażąda. Ma 390 par butów, 812 kapeluszy i 50 pasków z wężowych ogonów. Ma także 101 klatek i 100 najpiękniejszych, najbardziej niezwykłych ptaków na świecie – ptaka ze szklanymi skrzydłami, ptaka z koralowym dziobem, ptaka tryskającego wodą. Ostatnia, złota klatka jest pusta. Czeka na ptaka, który umie mówić…
„Złota klatka” wydana przez Wydawnictwo Dwie Siostry to pięknie ilustrowana przez Carlla Cneuta historia o tym, że nie warto chcieć wszystkiego.
Wspólnie przeczytamy książkę a póżniej każde dziecko, korzystając z różnych materiałów, stworzy swojego wymarzonego ptaka i opowie o nim, o jego wyjątkowości. Porozmawiamy równieą o marzeniach. Marzenia są piękne i warto je mieć, ale trzeba też pamiętać, by dla ich spełnienia nie krzywdzić innych.
Warsztaty poprowadzi Dorota Per - animator zabaw dziecięcych z centrum animacji Ta Dorotka.

Bilety: 15 zł od dziecka.

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zapisy pod adresem mailowym pr@liberglob.pl. Liczba miejsc ograniczona!

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.