Maraton serialu Artyści

Pokazy filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 13 stycznia 2017, 18:00 - sobota, 14 stycznia 2017

Zagorzałych teatromanów oraz tych wszystkich, których telewizyjni Artyści emitowani w piątkowe wieczory skutecznie zachęcili do częstszych odwiedzin teatru – Narodowy Stary Teatr zaprasza na specjalny pokaz całości na Scenie Kameralnej!

Ośmioodcinkowy serial przygotowany przez Monikę Strzępkę i Pawła Demirskiego dla TVP2, to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń teatralnej jesieni. W losach fikcyjnego Teatru Popularnego w Warszawie i perypetiach jego bohaterów można dojrzeć wnikliwą diagnozę polskiej rzeczywistości. Świetnie przyjęta przez krytykę produkcja nawiązuje do najlepszych tradycji (Dom) i zachwyca warstwą wizualną godną kultowych amerykańskich seriali. Artyści to także propozycja artystyczna szczególnie związana ze Starym Teatrem. Na ekranie w głównej roli dyrektora wystąpił Marcin Czarnik, któremu w „nieteatralnych” i „teatralnych” rolach towarzyszyło wielu znakomitych członków naszego zespołu aktorskiego (i nie tylko!). Będą nam oni towarzyszyć również podczas maratonu serialu.

Serial Artyści wyprodukowany przez TVP, powstał z okazji 250-lecia teatru publicznego w Polsce. Projekt dofinansował Narodowy Instytut Audiowizualny podległy Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Prezentacja serialu jest możliwa dzięki uprzejmości TVP2 oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

udostępnij

więcej

  • 10 zł
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.