Plum i Bulb

Inne przedstawienia

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 22 kwietnia 2018, 12:00

Spektakl Teatru „Chrząszcz w Trzcinie” o wodzie, podwodnych stworzeniach, problemach oceanów. Na scenie zagości magiczny batyskaf, który zabierze widzów w podwodną wyprawę. Zanurzając się w głębiny będą podziwiać różnorodność morskich stworzeń, by w końcu spotkać największego wroga wodnego świata.

Aquarius głębinus  opowiada o zagrożeniach wynikających z zanieczyszczenia wody, jak ważna jest woda w naszym życiu i jak każdy z nas może o nią dbać. Tytułowi bohaterowie to rybka Plum i ośmiornica Bulb, które opowiadają o ważnej roli, jaką w życiu ludzi i zwierząt odgrywa woda. Przedstawienie ma wydźwięk ekologiczny, porusza problem zanieczyszczenia środowiska. Uświadamia jak nasze codzienne zachowanie wpływa na stan całej planety.

„Plum i Bulb, czyli problemy z wodą” zabiera nas w podwodną podróż przy użyciu teatru lalkowego, teatru cieni, animacji na żywo, ale też granej na żywo muzyki w wykonaniu multiinstrumentalisty Piotra Koleckiego.

Scenariusz i reżyseria: Marta i Cezary Skroccy
Scenografia: Marta Skrocka
Muzyka: Piotr Kolecki

Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym odbędzie się w ogrodzie mieszczącym się przy ARTzonie Ośrodka Kultury Norwida.

Występ jest częścią akcji Tydzień dla Ziemi realizowanego przez Teatr Chrząszcz w Trzcinie i Stowarzyszenie Lokomotywa. Stowarzyszenie Lokomotywa które prowadzi Teatr Chrząszcz w Trzcinie realizuje projekt „Spektakl teatralny – towar na sprzedaż” – stworzenie materiałów promocyjnych służących do sprzedaży spektakli *Stowarzyszenia Lokomotywa*". Projekt jest realizowany w ramach Programu Grantowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej - Subregion Podhalański, przy wsparciu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na latach 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. Operator Programu Grantowego MiLA - Fundacja Ludzi i Miejsc Aktywnych. Z tego tytułu z przedstawienia zostanie wykonany materiał wideo.

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.