Wkrótce nadejdzie ten czas

Spektakle teatralne

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • piątek, 17 maja 2019, 19:00

Surrealistyczna absurdalna komedia-dreszcziec, historia o powierzchownym życiu współczesnego małżeństwa, powielanych trywialnościach, stereotypowych kłótniach, niezrealizowanych marzeniach, zaniedbanej miłości i utracie poczucia upływającego czasu.

Trzydziestopięcioletnia Rebekka umie tylko to, czego nie umie jej mąż Hilbert. Dlatego otrzymuje od Hilberta, który umie wszystko, prezent urodzinowy w postaci bardzo efektywnej pomocy domowej, dynamicznej dziewicy, Ody. Hilbert nie lubi ani żony, Rebekki, której podstawowym zajęciem jest obsesyjne robienie na drutach ocieplacza jajek, ani jej byłego męża, dobrodusznego wędkarza Johna, który gorąco kocha „wieczną tułaczkę” - Ingrid. Dlatego Hilbert uprawia seks z ukochaną Johna, a nie z własną żoną. Cała piątka zaczyna rozumieć, że jest na bakier z poczuciem upływu czasu, kiedy dziecko Hilberta i Rebekki, które wyszło z domu mając pięć lat, staje nagle w drzwiach z podarunkiem i kwiatami, jako 55 latek, żeby świętować osiemdziesiąte piąte urodziny mamy.

Line Knutzon
Wkrótce nadejdzie ten czas


Reżyseria: Paweł Partyka
Scenografia, kostiumy, muzyka, efekty dźwiękowe i światło: Paweł Partyka
Obsada: Małgorzata Brożonowicz, Kamila Klimczak, Aleksandra Konior, Kinga Kowalska, Szymon Grzybek, Bartłomiej Kwiatkowski

Premiera 10 grudnia 2016

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.