Sylwia Chludzińska & Camelot Folk Band

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 10 czerwca 2018, 18:00

Sylwia Chludzińska & Camelot Folk Band zapraszają na koncert tradycyjnej muzyki celtyckiej i irlandzkiej na scenie Teatru Loch Camelot. Usłyszymy nowe interpretacje tradycyjnych piosenek szkockich, irlandzkich, walijskich i bretońskich, kompozycje własne i folkowe przeboje muzyki filmowej z serialu Gra o tron, kinowego przeboju Władca Pierścieni oraz z gry The Elder Scrolls V: Skyrim.

Skład zespołu:
skrzypce, fortepian – Stanisław Rzepiela
akordeon – Marcin Wójtowicz
gitara – Bartłomiej Rados
perkusja – Michał Tincel

Sylwia Chludzińska – aktorka, piosenkarka związana z Lochem Camelot od momentu jego powstania. Jej muzyczne pasje związane z szeroko rozumianą kulturą celtycką zaowocowały powstaniem zespołów folkowych takich jak: „Biesiada Okpiświatów” czy „Forann”, z którymi zdobywała szereg nagród na festiwalach w kraju i za granicą. „Camelot Folk Band” to jej kolejny muzyczny projekt, w którym prócz pieśni tradycyjnych wykonuje wraz z zespołem popularne tematy „folkowe” z filmów („Gra o tron”, „Władca pierścieni”), czy gier komputerowych („The Elder Scrolls V: Skyrim”), do których specjalnie dla niej napisano nowe polskie teksty.

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.