Bryan Ferry w ICE Kraków

Muzyka rozrywkowa

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • niedziela, 28 maja 2017, 19:00

Nie przerywaj tańca

Przepis na udaną romantyczną kolację? Oczywiście świece, kieliszek dobrego wina i nastrojowa muzyka. Jeśli o ten ostatni składnik chodzi, to Bryan Ferry sprawdza się znakomicie. Nasiąknięte delikatną elektroniką kompozycje idealnie sprawdzają się jako podkład do romantycznego tańca z partnerką. Czy to w Roxy Music czy w solowych wcieleniach wokalista jawi nam się jako mistrz wysmakowanego popu i wzór elegancji (w końcu studiował sztuki piękne). Wizerunku angielskiego dandysa dopełniają świetnie skrojone marynarki, delikatne vibrato w głosie, nienaganne maniery i odrobina nonszalancji.

28 maja w ICE Kraków wysłuchamy przekrojowej set listy, zawierającej zarówno największe przeboje artysty, jak i utwory z ostatniej płyty Avonmore (2014) – świetnie przyjętej przez krytyków oraz fanów. Czy mogę zatem zaprosić do tańca?

PS. Tego wieczoru na scenie zobaczymy także magiczną Judith Owen, która wystąpi w roli supportu. (Artur Jackowski, magazyn "Karnet")

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.