Tak Brzmi Miasto 2016: Export

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

Szansa na sukces

Czesław Niemen, SBB, Maanam, a ostatnio Brodka czy Dawid Podsiadło – co łączy tych artystów? Wszyscy z lepszym lub gorszym skutkiem próbowali podbić zagraniczne rynki muzyczne. O tym, że nie jest to łatwe, przekonało się już wielu. Historie sukcesów kolejnych gwiazd dowodzą, że amerykański sen wymaga pracy, determinacji, szczęścia, ale przede wszystkim... wiedzy. Co zrobić, by swoją twórczością podbić świat? Jak najskuteczniej „sprzedać” swoją muzykę? Tego dowiemy się już 11-12 listopada w Składzie Długa. Tak Brzmi Miasto 2016: Export to konferencja, na której znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań. W jakim kraju masz największą szansę? Śpiewać po polsku czy po angielsku? Skąd wziąć pieniądze na zagraniczne wojaże? W czym mogą pomóc ci festiwale showcase’owe? I przede wszystkim – czy jesteś gotowy na eksport? W trakcie ponad 20 paneli dyskusyjnych, warsztatów, wykładów i prezentacji sięgniemy do doświadczeń międzynarodowych specjalistów: muzyków, organizatorów festiwali, menedżerów, dziennikarzy, wydawców. Wśród gości i wykładowców znaleźli się m.in.: Vera Bohl – autorka Blend TV, telewizyjnego show muzycznego goszczącego między innymi Björk, The Strokes czy zespół Franz Ferdinand, Mariusz Duda – basista Riverside, Michał Kowalonek – muzyk i wokalista zespołów Snowman oraz Myslovitz czy dziennikarz muzyczny Jarek Szubrycht.

Muzycznym uzupełnieniem konferencji jest część festiwalowa, prezentacja niezależnych, lokalnych zespołów „gotowych na eksport”. W ciągu dwóch dni w kilku krakowskich klubach zagrają m.in.: Hańba!, Balkanscream, Ketha, Kubaterra, Salk, So Flow, Taraban i The Fuse. (AJ)

udostępnij

więcej

 • takbrzmimiasto.pl
 • takbrzmimiasto
 • Krakowska Scena Muzyczna
 • +48 694 713 732
 • michal@krakowskascenamuzyczna.pl
 • PRZEDSPRZEDAŻ na Ekobilet.pl:
  100 zł – karnet konferencja
  130 zł – karnet konferencja + festiwal
  260 zł – karnet konferencja zespołowy (3 osoby)
  340 zł – karnet konferencja zespołowy (4 osoby)
  400 zł – karnet konferencja zespołowy (5 osób)
  NA MIEJSCU:
  130 zł – karnet konferencja
  150 zł – karnet konferencja + festiwal
  Wstęp na koncerty festiwalowe bez karnetu płatny osobno na miejscu wydarzeń
Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.