Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem 2016

Festiwale

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

  • czwartek, 17 listopada 2016 - niedziela, 20 listopada 2016

Bohaterami festiwalu Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem, organizowanego po raz trzeci przez Szkołę Wnętrz i Przestrzeni w Krakowie, będą polscy projektanci i architekci wnętrz.

Wykłady poprowadzą doświadczeni artyści i eksperci w dziedzinie projektowania. Swoimi doświadczeniami podzieli się pracująca od wielu lat w Mediolanie Dorota Koziara, autorka m.in. projektów dla takich marek jak Dior, Swarovski, Fiat czy Hermès. Uhonorowany wieloma nagrodami na całym świecie Paweł Grobelny, autor realizacji rozsianych od Brukseli do Szanghaju i niedawny zwycięzca w konkursie na meble miejskie dla Paryża, poprowadzi wykład o dizajnie w przestrzeni publicznej. Z kolei prof. Piotr Bożyk z Wydziału Form Przemysłowych krakowskiej ASP zajmie się zagadnieniem projektowania konceptualnego.

Zaplanowano także warsztaty (zapisy), a wisienką na torcie będą jak co roku Targi Zaprojektowani w Starej Zajezdni (20 listopada 2016, 10.00-18.00 ) – doskonała okazja, by kupić autorskie produkty stworzone przez ok. 80 dizajnerów, artystów i rzemieślników. Przybywajcie całymi rodzinami – dla dzieci do 12 lat wstęp gratis! (dd)

 

udostępnij

więcej

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.