Wystawa na ekranie w Kinie Mikro

Cykle filmowe

Moje wydarzenia

Dodaj ulubione wydarzenia do sekcji moje wydarzenia, aby zawsze mieć je pod ręką.

„Wystawa na Ekranie” („Exhibition on Screen”) to prezentacja kolekcji najwybitniejszych artystów malarstwa z najważniejszych muzeów na całym świecie. Na dużym ekranie, w znakomitej jakości obrazu HD są pokazane wystawy tematyczne, uchwycone w specjalny, dostosowany do warunków kinowych sposób. Arcydzieła malarstwa, rzeźby i grafiki będzie można oglądać na kinowym ekranie z różnych perspektyw, zaś wędrówce po salach galeryjnych i muzealnych towarzyszą historie dzieł, biografie artystów, wypowiedzi ekspertów analizujących styl i technikę obrazów.

Phil Grabsky – pomysłodawca i główny producent całego przedsięwzięcia – przy pomocy ciekawej narracji, a także dzięki wypowiedziom ekspertów, wizytom w pracowniach konserwatorskich i maksymalnym zbliżeniom ukazującym dzieła w detalach, umożliwia widzom całego świata zobaczenie tego, co jest niedostępne podczas tradycyjnej wizyty w galerii czy w muzeum. Cykl „Exhibition on Screen” przenosi na duży ekran bezcenne arcydzieła, do których dostęp jest często z różnych powodów ograniczony. Przedstawia również fakty z życia najważniejszych artystów malarzy świata.

1 października 2017
Art. Beats – RAFAEL SANTI - KSIĄŻĘ SZTUK

22 października 2017
VINCENT VAN GOGH. NOWY SPOSÓB WIDZENIA

12 listopada 2017
CANALETTO I SZTUKA WENECJI

10 grudnia 2017
HOCKNEY. PEJZAŻE, PORTRETY I MARTWE NATURY

26 grudnia 2018
DZIEWCZYNA Z PERŁĄ I INNE SKARBY HASKIEGO MAURITSHUISU

14 stycznia 2018
Art. Beats - TEATRO ALLA SCALA – CUDOWNA ŚWIĄTYNIA OPERY

11 lutego 2018
CÉZANNE. PORTRETY ŻYCIA

11 marca 2018
RENOIR POWAŻANY I ZNIEWAŻANY

15 kwietnia 2018
JA, CLAUDE MONET

udostępnij

więcej

  • 30/20 zł

Miejsce wydarzenia

Zamknij Nasz strona korzysta z plików cookies w celach statystycznych, marketingowych i promocyjnych. Możesz wyłączyć tą opcję w ustawieniach prywatności swojej przeglądarki.